Sinds een aantal jaren treden ze onder deze naam op, in plaats van als Pat Benatar met band. Volstrekt terecht, want het is vanaf het allereerste begin een gezamenlijke carrière geweest, met Giraldo als musical director, leadgitarist, producer en co-componist. Inmiddels is het marketen als solo-act minder belangrijk geworden en hebben Benatar en Giraldo ook de status om een andere keuze te maken.
Het laatste studioalbum dat ze uitbrachten, Go, is jammer genoeg van bijna twintig jaar geleden, maar ze brengen nog wel afzonderlijke songs uit, zoals dit “Together” van twee jaar geleden.
Eddy
23 januari 2022 — 00:01
Van mij mogen ze best naar Nederland komen voor een paar intieme concerten. Ik heb ze 1 x gezien in volgens mij Lelystad off all Places. Goede muziek en leuke anekdotes, zonder dat die tenenkrommend irritant zijn zoals bij sommige andere artiesten.
Eric
23 januari 2022 — 00:03
Ik zou ze dolgraag een keer zien. Giraldo’s gitaarpartijen zijn vaak meesterlijk. Niet meer dan nodig is, maar o zo mooi.
En natuurlijk was hij ook de gitarist op Rick Springfield’s “Jessie’s Girl”, maar dat wist je vast al. :-)
Eddy
23 januari 2022 — 17:35
Tel. En ook de rol van Rick Springfield mbt opnamestudio’s in de Westcoast.
Er zijn ook leuke Yt-filmpjes van Pat en Neil. Komen ook erg sympathiek over. Maar is dat meestal niet het geval als de ja-knikkende hofhouding niet aanwezig is?
Eric
23 januari 2022 — 17:48
Heb je ooit Dave Grohl’s Sound City-docu gezien? Erg de moeite waard: https://www.metgitarenenzo.nl/2013/05/sound_city_sound_city_real_to_reel/
Eddy
23 januari 2022 — 20:04
Tuurlijk. Verplichte kost! :)
Eric
23 januari 2022 — 22:13
Helemaal mee eens.